Шолом велосипедний L (54-62 см) знімний козирок, 21 вент. отворів, системи регулювання за розміром Divider та Run System SRS, чорно-зелено-білий. Китай (Велоекіпировка / UM4081-V67)

Код товару: 408167
Виробник: Китай
Ціна: 500 грн.
ГОТОВЕ ДО ВІДПРАВЛЕННЯ
Кількість:

Пластиковий захист заднього гальмівного диска Terra-X 250 (2015) є запчастиною для мотоциклів Geon, вироблених в Китаї. Цей захист забезпечує надійний захист заднього гальмівного диска від пошкоджень та зносу, що можуть виникнути під час їзди по нерівностям дороги або в умовах екстремального використання мотоцикла. Виготовлений з високоякісного пластику, цей захист має міцну конструкцію та легко монтується на мотоцикл. Завдяки своїй надійності та довговічності, пластиковий захист заднього гальмівного диска Terra-X 250 (2015) є ідеальним вибором для тих, хто шукає якісні запчастини для свого мотоцикла Geon.

Магазин Universal MOTO пропонує різноманітний асортимент запчастин та аксесуарів для мотоциклів, бензопил, триммерів, мотоблоків та велосипедів. Співпрацюючи з нами, ви отримаєте швидку доставку, високу якість продукції та безкоштовні консультації від наших спеціалістів. Ми прагнемо допомогти вам економити час та гроші, підбираючи найкращі запчастини для вашої техніки відповідно до ваших потреб та можливостей.

Відгук
Залишити відгук
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support

Підписка на акції

Вкажіть свій емейл, щоб отримувати інформацію про оновлення асортименту та акційні пропозиції

Інформація